Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG
Naše služby - Dovolenky

V Papue v Novej Guineii sa koná každoročne množstvo kultúrnych udalostí poskytujúcich príležitosť stať sa svedkom "sing sing" domorodých skupín typických pre túto malebnú oblasť, ktoré Vám utkvejú v pamäti.Program:
"TUMBUNA SING SING"

Tumbuna je nazývaná aj "zemou praotcov". "Taim Bilong Tumbuna" Vás zavedie do dávnych dôb pred príchodom belochov do tejto oblasti. 2010 Tumbuna Sing Sing je veľkolepá slávnosť vykonávaná miestnymi kmeňmi domorodcov v tradičnom oblečení, ktorá oslavuje ich nenapodobiteľnú kultúru spevom a tancom. Táto oslava spája asi 800 lokálnych nárečí, ktoré sa používajú v Papui Novej Guinei. Tumbuna Sing Sing je jedinečnou príležitosťou ako sa stať svedkom života miestnych domorodcov a ich spôsobu zábavy a vypočuť si autentické príbehy rozprávané kmeňovou staršinou o Taim Bilong Tumbuna.

2010 Tumbuna Cesta je program v trvaní 11 dní/10 nocí s tým najlepším, čo Tumbuna môže cestovateľom ponúknuť.

----------------------------------------------------------------------------
WAGHI KULTÚRNE SLÁVNOSTI:

Waghi slávnosti sú oslavou života domorodcov z dedinky Nondugl - miesta, kde sa čas zastavil. Táto šou je situovaná v údolí Waghi - v dedinke Nondugl, kde ľudia zostali žiť primitívnym životom. Lokálne kmene si tu pestujú svoje vlastné potraviny potrebné pre ich živobytie už niekoľko tisícročí. Waghi kultúrne slávnosti nám podávajú svedectvo o jedinečnom spôsobe života domorodcov v údolí Waghi, pričom sa môžme nadchnúť miestnymi sing sing skupinami. Táto cesta je aj jedinečnou šancou zažiť na vlastnej koži ako ľudia z tohto údolia žijú aj v dnešných časoch.

Waghi kultúrne slávnosti v sebe ukrývajú program v trvaní 12 dní/11 nocí.Kontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.