Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG
Naše služby - Dovolenky

V spolupráci s naším partnerom Vám ponúkame rôzne typy safari zájazdov, a takisto rôzne úrovne ubytovania - od kempov, chát až po luxusné africké zruby - game lodge.

Okrem pravidelných ponúk Vám zabezpečíme aj na mieru,
podľa Vašej predstavy, zájazd.
Typy zo zrealizovaných zájazdov podľa špeciálnych požiadaviek:
• Zatmenie Slnka
• Vtáctvo
• Geografické zájazdy
• Turistika
• Spoznávanie archeológie
• Spoznávanie kultúry
• Skúmanie a Bádanie
• Potápanie
• Surfing
• Medové týždne

Game Lodges zruby ponúkajú jedinečný zážitok z kombinácie absolútnej divočiny a luxusu týchto zariadení. Tieto all-inclusive Lodges sa postarajú aj o veľmi náročných klientov - ale súčasne okolitá divočina zostáva zachovaná.

Podstata tohto luxusného ubytovania v divočine je kombináciou skúsenosti so životom v otvorenej divočine a exkluzívnym ubytovaním, ktoré môžte očakávať od Mala Mala, Manyata a Nxamaseri. Zábava v atmosfére skutočnej exkluzivity, krásne miesta ako svetoznáme Shamwari, Phinda a Sabi Sands. Okúste vzrušenie z prípadného stretu s "Veľkou Päťkou" (lev, leopard, slon, bizón, nosorožec) a pokochajte sa nespočetným množstvom rôznych druhov vtáctva.

Zájazdy podľa Vašich predstáv v luxusnom štýle safari: nižšie môžte nájsť výber luxusných lodge zájazdov, ktoré spúšťa Jenman Africká Safari v južnej a východnej Afrike. Zúčastnite sa jedného z all-inclusive zájazdov alebo si nechajte poradiť od našich skúsených konzultanatov a doprajte si zájazd podľa Vašich osobných prianí, so zohľadnením Vašich záujmov, finančných prostriedkov a časového horizontu.

AQUILA SÚKROMNÁ REZERVÁCIA - luxusné safari - 2 dni
v trvaní 2 dni, ceny už od 140 € / 220 US $

Ponúkame luxusný safari zájazd v rezervácii Aquila v južnej Afrike blízko Kapského mesta. Užite si tento neopísateľný zážitok v Aquille s Jenman Africkou Safari.

PHINDA EXKLUZÍVNY VÝLET - 3dni, v trvaní 3 dni, ceny už od 599 € / 960 US $

Súkromná rezervácia PHINDA Vám ponúka šancu zažiť jedinečnú cestu v Mupulande s Jenman Africkou Safari.

TUNINGI SAFARI LODGEe 3 dni
V trvaní 3 dni, ceny už od 680 € / 1090 US $

Spoznajte Južnú Afriku na tomto prekrásnom trojdňovom výlete, ubytovaný v luxusnom ubytovaní.

LUXUSNÁ CESTA V BUSHMANSKLOOF
V trvaní 3 dní, ceny už od 320 € / 510 US $

Okúste africkú safari v Bushmanskloofskej prírodnej rezervácii.

STRETNUTIE S DIVOČINOU V KRUGERI - v trvaní 4 dni, ceby už od 1140 € / 1650 US $

Potešte sa luxusom v Krugerskom národnom parku v južnej Afrike s Jenman Africkou Safari v 4-hviezdičkových lodges.


STRETNUTIE S DIVOČINOU V KRUGERI - v trvaní 4 dni, ceny už od 1470 € / 2130 US $

Tešte sa na Krugerský národný park a prežite tu neopakovateľné dni s Jenman Africkou Safari.

JUŽNÁ TANZÁNIA - SAFARI
V trvaní 4 dni, ceny už od 1555 € / 2155 US $

Spoznávajte Tanzániu na tomto neopakovateľnom výlete, vďaka ktorému budete mať krásne spomienky na Afriku.

BAINES CAMP & CHOBE CHILWERO ZÁJAZD - v trvaní 5 dní, ceny už od 2055 € / 2850 US $

Zažite Botswanskú safari a jej dobrodružnú atmosféru na Vašej 5- dňovej ceste Baines Camp a Chobe Chilwero.

ZANZIBAR 4*
V trvaní 5 dní, ceny už od 730 € / 1045 US $

Spoznajte krásy Zanzibaru na tomto zájazte ubytovaný v Ocean Paradise Hotel a Stone Town.

ZANZIBAR 5*
V trvaní 5 dní, ceny už od 785 € / 1120 US $

Spoznajte krásy Zanzibaru na tomto zájazde ubytovaný v Fairmont beach Hotel a Stone Town.

PRÁZDNINY V MOZAMBIKU
V trvaní 5 dní, ceny už od 2445 € / 3390 US $

Ponúkame Vám zájazd plný luxusu strávený v Mozambiku. Toto safari v sebe zahŕňa aj:
Ilha de Benguerra, čo je časť Bazuratského národného parku v Mozambiku.

KRÁSY BOTSWANY
V trvaní 5 dní, ceny už od 2230 € / 3095 US $

Botswanská safari je obľúbená najmä tými nadšencami, ktorí majú radi dobrodružstvo. Ponúkame Vám príležitosť zažiť neopakovateľnú atmosféru Botswany v úplne inom štýle.

MADAGASKAR RELAIS & CHATEAU EXKLUZÍVNE PRÁZDNINY
V trvaní 7 dní, ceny už od 1785 € / 2680 US $

Užite si ostrov Madagaskar na exkluzívnom zájazde MADAGASKAR RELAIS & CHATEAU .

SAFARI V SEVERNEJ TANZÁNII
V trvaní 8 dní, ceny už od 4090 € / 5675 US $

Spoznajte safari v severnej Tanzánii, kde môžte uvidieť Národný park Tarangire, Serengeti - Národný park, Kráter Ngorongoro...

TO NAJLEPŠIE Z JUŽNEJ AFRIKY
V trvaní 9 dní, ceny už od 865 € / 1385 US $

Zažite to najlepšie, čo južná Afrika ponúka na 9-dňovom zájazde s Jenman Safari, ktorý v sebe ukrýva: Kapské mesto a Table Hory, Kapský poloostrov, Lovenie "Veľkej Päťky" v Krugerskom národnom parku, Západ slnka na rieke Zambezi, Viktoriine Vodopády.

EXPEDÍCIE
Ponúkame aj expedície v/okolo Afriky...Naša špecializácia na rôzne expedície láka aj skúsených cestovateľov! Naplánovali sme tieto zájazdy ako cesty, ktorých itinerár je v znamení rôznych aktivít, a všetci sa stávame súčasťou jedného dobrodružstva. Tí, ktorí zažili safari už niekedy predtým, si zamilujú túto skutočne africkú expedíciu, a ak budete cestovať s niekým, kto už má so safari skúsenosti, pripravte sa na dobrodružstvo a neobmedzené možnosti, ktoré sa tu dajú zažiť. Táto expedícia sa nesie v znamení kempu a budete vybavený takisto i navigátorom. Budete cestovať na 4x4 Toyota Landcruiser, ktorá je na túto expedíciu ako stvorená!

SAFARI V ŠPECIÁLNOM ŠTÝLE
Safari ponúka neobmedzené možnosti aktivít a cestovania...Tieto zájazdy sú určené najmä pre tých, ktorí radi využívajú rôzne druhy dopravných prostriedkov a rôzne metódy dopravy. Toto špeciálne safari v sebe ukrýva: motocyklistické safari, safari na horských bicykloch, safari pešo a ešte omnoho viac! Tento typ safari láka predovšetkým energetických a dobrodružných cestovateľov. Väčšina z týchto špeciálnych typov safari sú spojené s kempingovými safari, ktoré sú väčšinou naplánované a vedené skúseným turistickým sprievodcom - všetky typy špeciálnych safari môžu byť navrhnuté podľa prianí klienta.

Naše motocyklistické expedície sú organizované v sprievode vozidla s off-cestovateľom, ktorý sa stará o Vašu batožinu a vybavenie na kempovanie. Skupinka cestovateľov pozostáva najviac z 10 motocyklistov a osobného sprievodcu na motorke. Náš šofér a kuriér jazdí na náhradnom dopravnom prostriedku a dovedie Vás večer na miesto, kde budete kempovať. Všetci motocyklisti musia mať minimálne 25 rokov.

SAFARI PODĽA ŽELANÍ KLIENTA
Vytvorenie takéhoto safari je vynikajúcim spôsobom ako si splniť sny o dobrodružstve v Afrike. V tejto brožúre môžte nájsť typy navrhnutých safari, ktoré Jenman Africká Safari spúšťa v južnej a východnej Afrike a na Madagaskare. Môžte sa zúčastniť jedného z navrhnutých zájazdov, alebo sa môžte poradiť s jedným z našich skúsených konzultantov a vytvoriť si súkromný safari zájazd so zohľadnením dátumu zájazdu, časovým horizontom, počtom osôb a rozpočtom. Riadené safari sú veľmi obľúbené a máte tu zabezpečenú starostlivosť skúseného sprievodcu počas celého zájazdu. Môžte si vybrať z : luxusného, kempingového, dobrodružného, lodge, turistického, trekkingového safari a rodinného balíčku safari. Našim hlavným zámerom je urobiť tento zájazd čo najviac neopakoveteľným, pohodlným a jedinečným. v ponuke máme množstvo safari dopravných prostriedkov, a pre každú cestu používame vozidlo čo najviac prispôsobené veľkosti skupiny turistov, štýlu cesty a rozpočtu. Každý z našich plne vybavených safari dopravných prostriedkov môžte použiť i na Vašom zájazde!

Program:


Kontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.