Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG
Naše služby - Dovolenky

VALLETTA & MALTA ZÁŽITKY - Celodenný program
Okružná cesta rušnými ulicami hlavného mesta Malty- Valetty s návštevou Horných Baraccaských Záhrad,ktoré ponúkajú úchvatný pohľad na Grand Harbour a tak isto na St. John’s Co. Katedrálu, ktorá je bohato zdobená a vracia nás do časov maltských rytierov. Po zástavke na obed, sa skupinka prejde dolu k Stredomorskému Konferenčnému Centru, aby si mohla pozrieť Maltský Zážitok - multivizuálnu show zobrazujúcu viac ako 5,000-ročnú maltskú históriu.

VALLETTA & PRÍSTAVY - Celodenný program
Okružná cesta rušnými ulicami hlavného mesta Malty- Valetty s návštevou Horných Baraccaských Záhrad,ktoré ponúkajú úchvatný pohľad na Grand Harbour a tak isto na St. John’s Co. Katedrálu, ktorá je bohato zdobená a vracia nás do časov maltských rytierov. Po zástavke na obed, bude skupinka pokračovať smerom k Sliemskym trajektom, kde sa nalodí a prežije príjemnú 90- minútovú okružnú plavbu okolo dvoch prírodných prístavov - Marsamxett + Grand Harbour, ktorých prírodne zátoky ich robia jednými z najkrajších v Európe. Pohľady na ich ohradenie smerom k moru sú jedinečné a sú ako nájdený poklad pre fotografov.

TRI MESTÁ - Poldenný program
Tento zájazd nás zavedie do Vittoriosa - prvý domov rytierov Svätého Jána, a miesta kde sa konal Veľký Útok v roku 1565. Skupinka bude prevedená cez stále existujúce aleje a historické budovy ako Kostol Sv. Lawrewnca. To najlepšie na tomto výlete je krátka cesta s “Dghajsa”, čo je skutočná Maltská Gondola, v jej originálnom stave, ktorá nás prevedie cez kanál Vittoriosa a Sengla.

MDINA – Tiché Mesto
Okružná cesta cez staré panstvo Mdina, nazývané aj Tiché Mesto, zahŕňa prechádzku okolo impozantných hradieb, odkiaľ môže skupinka objavovať panoramatický výhľad. V Rabate môže skupinka navštíviť Katakomby Sv. Catalanda. Potom budeme následne pokračovať cez Dingli Útesy, predtým ako sa zastavíme na obed. Popoludní navštívime San Antonovu Botanickú Záhradu, ktorá je dnes oficiálnou rezidenciou prezidenta Malty. Ďalšie stopy zahŕňajú Ta’ Qali- dedinku remeselníkov známu najmä impresívnou kupolou kostola Mosta’s Parish.

GOZO - Celodenný program
Po 20-minútovom prevoze na sesterský ostrov Malty - Gozo, si každý ihneď všimne, že i keď oba ostrovy majú takmer rovnakú históriu, Gozo ponúka turistom naozaj jedinečné prostredie s typickým charakterom. Naša okružná cesta na ostrove začína návštevou megalitických chrámov Ggantija a Calypsovej jaskyne a následne Starej Veže vo Victorii. Po chutnom obede navštívime zátoku Xlendi a Dwejra - známe ako "Azúrový Priehľad" a Kontinentálne More.

Kontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.