Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG
Naše služby - Dovolenky

Tento luxusný hotel je vybudovaný v 19. storočí zo zámku, ktorého veže si pamätajú 2.storočie. Rozkladá sa na podmanivom mieste, z ktorého je krásny výhľad na rieku Cardoner a okolité údolie. Dokonalé poveternostné podmienky, vybavenie 54 izbami, predsieň s 24-hodinovou recepciou a služby ako hotelový servis, zmenáreň. Nachádza sa tu kaviareň, reštaurácia, a takisto možnosť konania knferencií. Možnosť bezdrôtového internetového pripojenia. Poskytnuté sú tu takisto upravovacie služby a služby práčovne a hostia prichádzajúci na autách si ich môžu odparkovať na hotelovom parkovisku.

41 z hotelových hosťovských izieb majú manželské postele a kúpeľne sú vybavené sprchou, vaňou a sušičom vlasov. Ďalej sú izby vybavené telefónom, káblovou televíziou, pripojením na internet, minibarom a trezorom. Z izieb sú rôznorodé výhľady na Salinské Údolie. Všetky izby sú vybavené individuálne regulovaným kúrením.

Lokalizovaný na kopci 85 km od Barcelony. Ďiaľnica A-18, pri výjazde z Manresy v smere na Solsonu, je hlavná cesta, a z Lleidy, C-1313, smer Seo dUrgell, pri výjazde zo Salsony.Možnosť aktivít
Golf,turistika, jazda na koňoch, chytanie rýb
Naše služby
-Letenka
-Ubytovanie na tomto jedinečnom mieste
-Transfer do/z hotela, alebo prenájom auta

Kontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.