Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG
Naše služby - Dovolenky
7 DNÍ/ 6 NOCÍ - COCHIN-PERIYAR-ALLEPPEY-HOUSEBOAT-KOVALAM

Vrchol výletu je to, že sme zahrnuli všetky črty tejto Bohu vlastnej krajiny - Karala t.j stojaté vody, výletná plavba hausbótom, korenisté, kakaové a čajové plantáže, pláže, divoká zver a tiež voliteľná Ayurvedská masáž.

Program:
1. deň
Prílet do Cochinu
Po prílete privítanie našim sprievodcom na letisku. Transfer do hotela. Poobede výlet po Cochine so sprievodcom. Cochin je známy ako “Kráľovná Arabského mora” a je najstaršou európskou usadlosťou v Indii. Počas výletu stihnete navštíviť Holandský palác, Židovskú synagógu, kostol Sv. Františka, palác Bolghatty a známe čínske rybárske siete. Vo večerných hodinách si budete môcť vychutnať plavbu loďou, počas ktorej si pozriete sedem ostrovov Cochinu. Uchvátiť Vás môže aj miestny západ slnka. Prenocovanie v hoteli.
2. deň
Cochin – Svätyňa Periyar Wildlife
Po raňajkách presun do Svätyne Periyar Wildlife, ktorá je známa kvôli divokým slonom, ktoré tu žijú. Pokračuje sa po malebnej ceste plnej kaučukových plantáží, kardamonu, kakaa a zeleného pepra. Poobede sa vyberieme na plavbu loďou po jazere Periyar aby sme si pozreli život v miestnej divočine. Navštívime Koreninovú záhradu v Periyar, kde spoznáte stovky druhov korenín a byliniek. Zvyšok dňa môžete stráviť prechádzkami po koreninových a kávových plantážach. Prenocovanie v hoteli.
3. deň
Periyar – Alleppey
Ráno cesta do Alleppey. Alleppey (Alappuzha) sa nachádza na brehoch jazera Vembanad. Alleppey je známy nielen kvôli svojim prírodným krásam ale aj kvôli miestnym výrobkom z kokosového vlákna najvyššej kvality a lodným pretekom Nehru Trophyho, ktoré sa konajú každý rok. Alleppey je najlepšie zažiť počas relaxačnej plavby na palube lode. Môžete si vychunať hodinovú omladzujúcu Ayurvédsku masáž. Prenocovanie v hoteli.
4. deň
Alleppey
Celodenný oddych v stredisku Ayurveda.
5. deň
Alleppey – Kettuvalayam (Deluxe klimatizované houseboaty)
Ráno voľný program. Poobede odchod do Kovalamu. Po príchode ubytovanie v hoteli.
6. deň
Kettuvalayam - Kovalam
Celodenný oddych s pobytom na pláži. Môžete ho využiť na účasť na Ayurvédskej masáži alebo inej terapii.
7. deň
Kovalam – Trivandrum
Odchod na letisko v Trivandrume. Odlet domov alebo do inej destinácie.
Ukončenie zájazdu. Odhlásenie z hotela je o 12:00.Cena zahŕňa:
• Privítanie a asistencia nášho delegáta pri prílete a odlete.
• Všetky presuny, prehliadky a pozemné jazdy ako cestovanie klimatizovaným autom.
• Služby miestneho anglicky hovoriaceho sprievodcu počas prehliadok v programe.
• Hotely špecifikované v cestovnom pláne alebo podobné dvojité alebo trojité zdielaľanie osnovy nocľahu s raňajkami, vrátane všetkých príslušných daní.
• Prekvapivý darček pri odlete zadarmo.
• Jedna fľaša minerálnej vody pri prílete.

Cena nezahŕňa:
Ktorékoľvek služby iné ako vyššie špecifikované, akákoľvek cena letenky, letišné poplatky, hocijaké jedlo, vstupné do pamätihodností, sprepitné, nápoje, telefonáty, doručné a hocijaké iné výdavky osobitného charakteru. Sadzby nad normu sa môžu meniť v prípade akejkoľvek novej dane uvedenej vládou, akékoľvek zvýšenie ceny paliva a akákoľvek novelizácia sadzieb hotelov.
Kontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.