Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG
Naše služby - Dovolenky
10 DŇOVÝ ZÁJAZD: COCHIN-MUNNAR-ALLEPPEY-KOVALAM-MADURAI-RAMESHWARAM-CHENNAI

Program:
1. deň
PRÍLET DO COCHINU
Po prílete privítanie sprievodcom na letisku. Transfer do hotela. Poobede výlet so sprievodcom po Cochine. Cochin je známy aj ako “Kráľovná Arabského mora” a je najstaršou európskou usadlosťou v Indii. Počas výletu navštívite Holandský palác, Židovskú synagógu, Kostol sv. Františka, Bolghattyho palác a známe Čínske rybárske siete. Vo večerných hodinách si vychutnáte vyhliadkovú plavbu loďou, počas ktorej si pozriete sedem ostrovov Cochinu. Pre turistov je príťažlivý miestny západ slnka, pri ktorom môžu pozorovať jeho lúče prekukujúce cez rybárske siete. Prenocovanie v hoteli.
2. deň
COCHIN - MUNNAR
Po raňajkách presun do Munnaru, kde si užijete dychvyrážajúce pohľady na okolie. Večer budete mať voľný na relaxáciu.
3. deň
MUNNAR
Munnar – je známy svojou zeIeňou, jazerami, rezerváciami, lesmi a čajovníkmi. Munnar je miestom, kde turisti vyhľadávajú dobrodružstvo napríklad vo forme paraglidingu. Nachádzajú sa tu najvyššie položené čajovníkové plantáže na svete. V Munnare je 2695 m vysoký najvyšší vrch Južnej Indie Anamudi. V blizkosti je národný park Eravikulam, ktorý je domovom Nilgirského kamzíka. Prenocovanie v hoteli.
4. deň
MUNNAR – ALLEPEY
Ráno presun do Allepey. Allepey (Alappuzha) sa nachádza na brehoch jazera Vembanad. Komerčné centrum mesta je obklopené labyrintom tvoreným kanálmi. Toto miesto je najvhodnejšie na pozorovanie nedotknutej miestnej prírody. Alleppey je známe nielen kvôli svojej prírodnej kráse, ale aj kvôli výrobkom z kokosového vlákna najvyššej kvality a lodným pretekom Nehru Trophyho, ktoré sa konajú každý rok. Okolie Alleppey je najlešie pozorovať z paluby lode. Vychutnajte si aj hodinovú Ayurvédsku omladzujúcu masáž. Prenocovanie v hoteli.

5. deň
ALLEPPEY – KOVALAM
Ráno voľný program. Poobede presun do Kovalam. Po príchode ubytovanie v hoteli.
6. deň
KOVALAM
Celodenný oddych s pobytom na pláži. Môžete využiť účasť na Ajurvédskej masáži alebo inej terapii.
7. deň
KOVALAM – MADURAI
Ráno odchod do Madurai a po príchode ubytovanie v hoteli. Madurai, nachádzajúci sa v južnej provincii Tamil Nadu je druhým najväčším mestom rozprestierajúcim sa na brehoch rieky Vaigai. Poobede poldenný výlet s prehliadkou mesta. Hlavné centrum mesta sa nachádza okolo kaplnky Meenakshi, ktorá je príkladom barokovej Dravidskej architektúry.
8. deň
MADURAI – RAMESHWARAM – MADURI
Celodenná exkurzia s návštevou Rameshwaram.
9. deň
MADURAI – CHENNAI
Transfer na letisko, let do Chennai. Po príchode transfer do hotela. Poobedňajšia exkurzia po meste s návštevou Národnej Umeleckej Galérie a Vládneho Múzea, ktoré sú staré viac ako 100 rokov. Presun do Pevnosti Sv. Juraja, ktorá bola postavená Britmi a v súčasnosti sa v nej nachádza ministerstvo. Cesta pokračuje pozdĺž pláže Marina, druhej najdlhšej na svete, vedúcej popri Chennaiskej Univerzite, Senáte a paláci Nawabov z Carnaticu, smerom ku katedrále Sv. Tomáša, kde je apoštol pochovaný. Návštívite starobylú kaplnku Kapaleeshwar zasvätenú Shivovi. Za návštevu stojí aj svätyňa Little Mount, považovaná za miesto, kde Sv. Tomáš žil a kázal. Vrch Sv. Tomáša je miestom, kde bol Sv. Tomáš zavraždený.

10. deň
ODCHOD Z CHENNAI
Transfer na letisko, let do nasledujúcej destinácie alebo domov.
Ukončenie programu. Odhlásenie z hotela je o 12:00.Cena:
No. of PaxBudget 3 star Superior 3 star4 star
2 Pax on Twin704762959
3 Pax on Triple509553700
4 pax on Twin507565762

Cena zahŕňa:
• Privítanie a asistencia nášho delegáta pri prílete a odlete.
• Všetky presuny, prehliadky a pozemné jazdy ako cestovanie klimatizovaným autom.
• Služby miestneho anglicky hovoriaceho sprievodcu počas prehliadok v programe.
• Hotely špecifikované v cestovnom pláne alebo podobné dvojité alebo trojité zdielaľanie osnovy nocľahu s raňajkami, vrátane všetkých príslušných daní.
• Prekvapivý darček pri odlete zadarmo.
• Jedna fľaša minerálnej vody pri prílete.

Cena nezahŕňa:
Ktorékoľvek iné služby ako vyššie špecifikované, akákoľvek cena letenky, letišné poplatky, hocijaké jedlo, vstupné do pamätihodností, sprepitné, nápoje, telefonáty, doručné a hocijaké iné výdavky osobitného charakteru. Sadzby nad normu sa môžu meniť v prípade akejkoľvek novej dane uvedenej vládou, akékoľvek zvýšenie ceny paliva a akákoľvek novelizácia sadzieb hotelov.
Kontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.