Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG
Naše služby - Dovolenky
Kanchanaburi, Ayutthaya a Sukhothai

Krajina s kontrastným terénom plná výnimočných stretnutí s obrovskými čínskymi chrámami, starovekými mestami a sieťami dedičstva UNESCO, ktoré ležia rozptýlené medzi stúpajúcimi pohoriami, vinúcimi sa údoliami a rozľahlými rovinami. Centrálny región, pretínaný mnohými kľukatými riekami, je tiež domovom veľkého množstva plávajúcich trhov, kde miestni obyvatelia radi trávia svoj voľný čas.

PLÁVAJÚCE TRHY

Farebné, hlasité a plné života, tieto centrá obchodu oplývajú bohatou ponukou ovocia, zeleniny a každodenných potrieb. Nachádzajú sa predovšetkým v juhovýchodnej Ázii a mnohé z nich sa od ich vzniku tak rozšírili, že dnes sú už spojené s rustikálnymi obchodíkmi, kaviarňami, miestnymi rezidenciami s ponukou ubytovania a riečnych plavieb loďou.

RIEKA KWAI V KANCHANABURI

V Kanchanaburi, ktoré je ľahko prístupné z Bangkoku, nájdete nielen slávny `Most cez rieku Kwai`, ale tiež množstvo trhovísk a plávajúcich reštaurácii. Návštevníci sa môžu prejsť cez sprístupnené úseky notoricky známej `Železnice smrti`, alebo navštíviť múzeá, či pristaviť sa pri pamätníkoch strašných udalostí, ktoré sa v týchto končinách odohrali v čase 2. svetovej vojny. O čosi ďalej vám otvorí svoju náruč nádherná príroda, ponúkajúca mnoho príležitostí pre turistické výlety.

AYUTTHAYA a SUKHOTHAI

Tieto chránené oblasti Svetového dedičstva UNESCO predstavujú pozostatky a pamiatky starovekých kráľovstiev, ktoré tu ležali pred viac ako 5000 rokmi. Dnes môžete nasať atmosféru ich obrovských a krásne vyrezávaných ruín, ktoré sú ozvenou ich niekdajšej moci.
Navrhované exkurzie
- Damnoen Saduak a Tha Ka
- Ayutthaya - výlet `ryžovým člnom`
- Železničný trh Maeklong


Dodatok:
Pre viac informácií kontaktujte prosím travel@comforttravel.sk

V spolupráci s naším partnerom- DESTINATION ASIA.
Kontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.