Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG
Naše služby - Dovolenky

Program:
1. deň
PRÍCHOD/ KLASICKÁ BARCELONA: PAMIATKY A ŠPANIELSKA DEDINA
Pri príchode na letisko, Vás privíta sprievodca a zavedie do vybraného hotela v Barcelone. Barcelona je jedným z najpôvabnejších a najvzrušujúcejších miest Španielska a táto klasická okružná cesta Vám poskytne rýchly prehľad o jej najimpozantnejších miestach. Navštívte Plaza de Cataluna, Via Laietana, Katedrálu,Gothic Quarter, Plaza Sant Jaume (Generalitat a Radnica). Následne môžete pokračovať do Villa Olimpica a Port Olimpic. Určite si nenechajte újsť panoramatický výhľad na mesto z Montjüic Mountain. Úžasnú históriu tohto mesta zacítite i pri návšteve Olympíjskeho Štadióna, Palau Sant Jordi a Calatrava Veže. Navštívte Poble Espanyol (Španielsku dedinu), ktorá kopíruje natypickejšie miestne štýly architektúry Španielska. A na záver ukončíme deň špeciálnou večerou a flamencom.
2. deň
CELODENNÝ MONSERRAT, VINÁREŇ
Raňajky. Doprava do Monserratu, ležiaceho v horách, cez malebné dedinky. Monserrat sa majestátne dvíha do výšky 4, 051 stôp (1,235 metrov). Návšteva Kráľovskej Baziliky Monserratu, ktorá je významná vďaka svojim románskym rezbám Madony Morenety (Čiernej Madony)z 12teho storočia. Prechádzka a ochutnávka vín v Bodegas Torres, kde sa dopravíme hrebeňovkou, príchod do “Espai Audiovisual” a ochutnávka likérov. Okružná prechádzka v Maricel Museum.
3. deň
GIRONA + FIGUERES + DALI
Raňajky.
Jedno-dňový výlet, ktorý Vás zavedie do dvoch najznámejších miest v severnej Katalónii: Figueres(známe vďaka pamiatke Divadelného-Múzea Dalí) a Girona (zachovalé mesto plné monumentov, nachádza sa tu najzachvalejšia židovská štvrť). Okružná túra - Girona a Dalí v meste Figueres vo Vás určite zanechá nezabudnuteľné spomienky.
4. deň
“GOURMET” TÚRA + BARCELONA (MESTO UMENIA - GAUDÍ, MODERNIZMUS, GOTIKA)
Raňajky.
Užite si okružnú cestu starobylím mestom a gastronómiu v Barcelone. Bon appétit! A potom Barcelonu plnú umenia. Gaudi, jeden z najväčších inovátorov svojích čias, tu zanechal obrovské bohatstvo pre mnohých turistov, ktorí navštívia toto impozantné mesto. Táto artistická túra začína v Paseo de Gracia, kde môžete vidieť Gaudiho známe budovy vrátane Casa Batllo a La Pedrera. Pokračujeme s La Sagrada Familia (Holy Family) Katedrála - Gaudiho nedokončený majstrovský kúsok, vďaka ktorému preslávil i celú Barcelonu.
Transfer na letisko a návrat domov.


Kontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.