Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG
Naše služby - Dovolenky
Odlety z Viedne

Kapské Mesto je rozhodne najnavštevovanejšie v krajine na južnom cípe Afriky. Nachádza sa v úžasnom prostredí: slnko, teplo, voda, zeleň…to všetko z neho robí radosťou prekypujúce miesto. Ďalej od mesta odhalíte akoby úplne iný svet- obklopí Vás ohromujúca exotická fauna, flóra a kultúry domorodcov so vzrušujúcou atmosférou divočiny. Zažite relaxujúcu dovolenku v jednom z najkrajších miest sveta. Dva oceány, miesto najrôznorodejších kultúr, záhadný a fascinujúci kontinent, to všetko Vám zaručí nezabudnuteľné zážitky z pobytu v Južnej Afrike.Program:
1. deň
prílet na letisko v Kapskom Meste, transfer do hotela, ubytovanie, večera
2. deň
Kapské Mesto: raňajky, výlet na Stolovú horu, prehliadka mesta, príp. návšteva botanickej záhrady Kirstenbosch Garden (vstupy fakultatívne), nocľah v Kapskom Meste.
3. deň
Kapské Mesto- Mys dobrej nádeje: po raňajkách celodenný výlet k Mysu dobrej nádeje. Cestou plavba k ostrovu tuleňov v zátoke Hout Bay, návšteva prírodnej kamennej galérie a mestečka Simon‘s Town, známeho kolóniou tučniakov (vstupy fakultatívne), nocľah v Kapskom Meste.
4. deň
Kapské mesto- voľný deň: raňajky. Možnosť využiť deň voľna na návštevu Victoria Alfred Waterfront- podmanivej prístavnej promenády s obchodmi a reštauráciami veľkého štýlu, príp. navštíviť iné zaujímavé miesta. Nocľah v Kapskom Meste.
5 - 6. deň
AQUILA Safari rezervácia (cca. 2 hod od Kapského Mesta).Je tomalary free rezervácia, má Big 5. Ponúka na výber veľa možností, ako sa priblížiť africkej divočine (na safari autách, na koni, kombináciou oboch, lietadlom, či vlastným autom).
7. deň
návrat do Kapského Mesta, odlet.Cena:
od 2000 eur

Cena zahŕňa:
•letenka Viedeň-Cape Town- Viedeň
•ubytovanie s raňajkami, prvý deň večera, 5. a 6. deň, v Aquilla safari raňajky, obed, večera
•program podľa opisu s česky/slovensky hovoriacim sprievodcom
•transfery
Kontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.