Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG
Naše služby - Biznis cesty a služby pre firmy
Program:
1. deň
Valldemossa/Costa Nord /Cartuja
V meste Valldemossa navštívime La Cartuja-antický kláštor, známy tým, že sa v minulosti stal rezidenciou skladateľa Chopina a spisovateľa Georgea Sanda. Vo Valldemosse sa môžete potuľovať medzi úzkymi uličkami, kamennými domami s krásnymi záhradami a obchodmi, kde si môžete zakúpiť typické miestne remeselné výrobky. Ďalej navštívime Costa Nord a priučíme sa histórii Malorky "na palube Nixe" - slávnej jachty baróna Luisa Salvatora, prostredníctvom video-prezentácie vytvorenej a prerozprávanej Michelom Douglasom, v ktorej vysvetľuje históriu ostrova a špeciálne severného pobrežia. Na záver výletu - ochutnávka vín a občerstvenia, typických produktov pochádzajúcich z Malorky. Program trvá asi pol dňa.
2. deň
Jaskyne Drach - Hams
(celodenný program)

Odchod smerom do Manacoru, kde sa nachádza fabrika s pozastavenou výrobou perál Majorica, ďalej pôjdeme smerom do Porto Cristo k svetoznámym jaskyniam Drach, tu si spoločne užijeme koncert klasickej hudby v Martel Lake. Ďalej navštívime Calderers, čo je stará usadlosť, kde môžete ochutnať typické ostrovné výrobky. Exkurzia pokračuje návštevou impozantných jaskýň Hams, ktoré sú svetoznáme vďaka ich zvláštnym útvarom.
3. deň
Cesta okolo ostrova (celodenný program)

Odjazd v malom elektrickom vlaku smerom k prístavu Soller na severe ostrova, jednej z najkrajších zátok na ostrove, kde hory a more vytvárajú prekrásnu scenériu. Tu nastúpime na čln, ktorý nás prevezie až na slávnu pláž Calobra, s obrovskými útesmi a bralami, ktoré siahajú až k moru.Cena:
cca 500eur

Cena zahŕňa:
* 3 x ubytovanie v 4* hoteli v dvojposteľovej izbe
* 3 x polpenzia
* lokálny sprievodca
* výlety podľa programu

Cena nezahŕňa:
* letenka /od cca 120 eur, zabezpečíme/
* poistenie /zabezpečíme/

Podľa Vašej požiadavky Vám upravíme program.
Kontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.