Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG
Naše služby - Biznis cesty a služby pre firmy
Pripravíme pre Vás, Vašich blízkych, Vašich zamestnancov program podľa Vašich predstáv. Vyberte si, nech sa páči !

...

SVET VÔNÍ
Návšteva Grasse, historického mesta a unikátneho Múzea Parfumov

REMESELNÍCI SO ZLATÝMI RUKAMI
Hrnčiari, keramikári, majstrovskí sklári, títo remeselníci našli v Côte d’Azur zdroj inšpirácie pre svoj umelecký talent.

ČAROVNÉ RAJSKÉ ZÁHRADY
Vďaka rôznorodosi krajiny a miernosti klímy je Côte d’Azur známe najmä svojimi prekrásnymi záhradami. Exotické druhy zvierat, ktoré tu boli privezené v 19. storočí, tvoria fantastickú mozaiku vegetácí ako nikde inde na svete.

VÝLETNÁ PLAVBA POZDĹŽ STREDOMORSKÉHO POBREŽIA NICE- MONACO- CANNES-ST TROPEZ,
Plavba začína v Cannes, plaví sa okolo červených skál Esterelských hôr, ostro sa vypínajúcich v Stredomorí, potom St Raphael, a pobrežie St Tropez.
NICE NA DVOJPODLAŽNÝCH AUTOBUSOCH
Okružná jazda v Nice

SPOZNÁVANIE PROVENCE SÚKROMNÝM VLAKOM
Táto súkromná železničná trať bola otvorená v roku 1912 medzi mestami Nice a Digne. Prvý vlak sa pohyboval tak pomaly, že vodič vlaku sa skláňal z pohybujúceho sa vlaku a zbieral borovicové šišky zo zeme a hádzal ich do parného kotla. Táto anekdota prispela k pomenovaniu vlaku šiškový vlak. Príďte sa potešiť veľkolepými pohľadmi, kým Vás vlak prevezie trasou cez Maritime Alpy.

PO STOPÁCH PRINCEZNEJ GRACE KELLY
Princezná Grace bola slávna herečka - dnes už svetová ikona, ktorá si vzala Princa Rainera z Monaca. Zistíte niečo o jej čarovnom živote a predčasnej smrti v roku 1982, zatiaľ čo navštívite miesto, kde žila a zomrela.

Okružná návšteva Monaca na tému Grace Kelly so špecializovanými okruhmi:
- Panoramatická trasa autobusom, s príbehmi a anekdotami o princeznej Grace, zatiaľ čo budete odhaľovať jej kráľovstvo: Monte-Carlo, kasíno, záhrady...
- Zastávka vo Fontvieille, prechádzka známymi ružovými záhradami princeznej Grace.
- Transfer autobusom do starodávneho mesta Rock, prechádzka ku katedrále Svätého Nicolasa (kde je princezná pochovaná), potom k palácu princeznej a sledovanie výmeny stráži pri bráne jej paláca
- Pohár šampanského pri paláci.

Kontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.